Entegre Dünyası, Çemenardagül Elektronik firmasının yüz tesisu olarak 2015 yılında kurulmuşdolaşma. Çemenardagül Elektronik, 1977 yılında Beyti Çemen tarafından kurulmuş ve uzun seneler boyunca elektronik dalünde çalışma göstermiştir. Entegre Dünyası, bu deneyim ve tecrübeleri kullanarak, müşterilerine birfena elektronik daşen, bütünleşmiş devre, mikrodenetleyici, sensör ve modül üzere ürünleri sunmaktadır.

Şirket, modern bir plazada mevcut 2000 metrekarelik bir kuruluş içre İstanbul’un Ümraniye ilçesinde çalışma göstermektedir. Entegre Dünyası’nın kurucusu Oğulcan Çemendir, elektronik dalündeki deneyimlerini kullanarak, müşterilerine en son teknolojileri ve yenilikleri sunmakta, ürünlerinin özelliklerini ve performansını sabah akşam olarak geliştirmektedir.

Alıcı memnuniyeti Entegre Dünyası bâtınin enikonu önemlidir. Bu nedenle, deneyimli ve spesiyalist bir alıcı hizmetleri ekibi, müşterilere eskiden ve essah iş tespit etmek bâtınin çhileışmaktadır. Antrparantez, şirket müşterilerine sunmuş olduğu satış sonrası hamil ve yöntem servis hizmetleri ile de öne çıkmaktadır.

Şirket, İstanbul’un Ümraniye ilçesinde Şerifali Mahallesi Kutup sokak no 52 adresinde çalışma göstermektedir. Müşteriler, şirket ile 444 75 31 numaralı telefondan ya da [email protected] adresinden muhabere kurabilirler.

Entegre Dünyası, müşterilerine kaliteli ürünler ve alıcı odaklı iş anlayışı sunarak, elektronik dalünde öncü firmalar arasında bucak almaktadır. Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine yarar çözümler sunmayı hedeflemekte ve alıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır.

https://www.entegredunyasi.com.tr/