Heets, elektronik sigara veya IQOS takımı kullanılan bir tütün ürünüdür. Bir IQOS aletinda ısıtılmış tütün konum almış olduğundan, sigaraya benzemekle yanında, ananevi sigaralardan değişikdır. Heets, tütün yaprağının özlerinden hazırlanmış ve sarma gerektirmeden cihaza dolaysız konulabilen küçük parçalardır. Bu parçalar, IQOS heets sigara aletinda ısıtılır ve bu sayede yaman alegori buhar oluşur. Bu nedenle, Heets ürünleri, ananevi sigaralardaki kabilinden yanma aksiyonlemi gerçekleştirmezler. IQOS takımı kullanan eşhas için bir almaşık olarak sunulan Heets, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak için makul evetş sınırlamaları bulunabilir.

Heets, Philip Morris International (PMI) aracılığıyla üretilen ve piyasaya güruhlen bir tütün ürünüdür. PMI, dünya genelinde en heybetli tütün şirketlerinden biridir ve Heets’i 2014 senesinde tanılamatmıştır. Heets’in amacı, sigara içme alışkanlıklarını değişmek ve insanların daha az zararlı bir seçenek https://sigaramiz10.com/heets çıkarmak için ananevi sigaraların alegori geçebilecek bir ürün oluşturmaktır.

Heets ürünleri, farklı lezzetlerde mevcuttur ve kullanıcılar, damak zevklerine onat olanı seçebilirler. Lezzetler beyninde mentol, nane, çikolata, vanilya kabilinden seçenekler bulunabilir. Hassaten, nikotin miktarları da çeşitleme gösterir ve kullanıcının tercihine rabıtalı olarak seçilebilir.

IQOS takımı, Heets yararlanmaı için tasarlanmıştır. çeyiz, tütünü 350°C’ye denli ısıtır ve bu sayede Heets’in içindeki tütün özlerinin buharlaşmasını esenlar. Bu muamelat, tütünün yanması alegori, buharlaşması yüz açığa çıhun kimyasalların azaltılmasına yardımcı olabilir. Bu nedenle, IQOS takımı ve Heets ürünleri, ananevi sigaralara bakarak daha az zararlı olarak onaylama edilirler.

Heets ürünleri, temelı ülkelerde tütün mamulleri yasalarına tabidir ve satın başlamak için makul evetş sınırlamaları bulunabilir. Hassaten, yararlanmaı da lokal yasalara kapalıdır. Bu nedenle, Heets ürünlerini kullanmadan önce, bulunmuş olduğunuz ülkenin ilişkin kanuni düzenlemelerini okumanız önemlidir.

Heets’in ananevi sigaralardan daha az zararlı evetğu iddiası, PMI aracılığıyla yapılan araştırmalar ve testler sonucunda ortaya konulmuşdolaşma. Fakat, ürünün rahatlıkla heets yararlanmaı yüz, temelı uzmanlar aracılığıyla elektronik sigara kabilinden diğer tütün ürünleri kabilinden bağımlılık binacı olabileceği dair uyarılar binalmaktadır.

Heets’in piyasaya güruhlmesi, dünya genelinde çeşitli tartışmalara münasebet olmuşdolaşma. Temelı sağlık örgütleri, Heets kabilinden tütün ürünleri için endişelerini dile getirmişlerdir. Bu örgütler, Heets’in akciğer kanseri, sevgi emrazı ve diğer sağlık sorunlarına münasebet olabileceğinden tasa etmektedirler. Hassaten, tütün ürünlerinin jönler üzerindeki etkileri de dil kavgası konusu olmuşdolaşma.

Bununla yanında, temelı uzmanlar, Heets ürünlerinin ananevi sigaralara bakarak daha az zararlı olduğunu ve sigara terk yönünde bir etap olabileceğini savunmaktadırlar. Temelı ülkeler, Heets kabilinden ısıtılmış tütün ürünlerini ananevi sigaralara almaşık olarak tanılamamlamaktadırlar ve bu ürünler, sigarayı bırakmaya çalışan eşhas için tercih edilebilecek bir seçenek olarak görülmektedir.

Sonuç olarak, Heets’in ananevi sigaralara bakarak daha az zararlı evetğu iddiası halen dil kavgası konusu olsa da, ürünün yararlanmaı gitgide yaygınlaşmaktadır. Kullanıcılar, tütün mamulleri yasalarına onat şekilde satın alarak, bulundukları ülkedeki kanuni düzenlemelere ve sağlık önerilerine onat şekilde kullanmalıdırlar.