İstanbul Kendiliğinden Kepenk, Elektrik Döşemı ve Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Görev Noktalarımız
İstanbul’ un bütün ilçelerine firmamız 15 yılı aşkındır tecrübeli personeli ve kaliteli hizmeti ile siz kıymettar müşterilerimize iş vermektedir. Kellelıca İstanbul avrupa ve anadolu yakasın da iş verdiğimiz noktalar; Arnavutköy, Avcılar, Sargıcılar, Bahçelievler, Falrköy, Kelleakşehir, Bayrampaşa, Ilkokuliktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, önemliçekmece, Çatalca, Esenler, Esenyurt, Eyüpsultan, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngharabelik, Kâğıthane, önemsizçekmece, Solukyer, Silivri, Sultangazi, Şmeslekli, Zeytinburnu, Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çserpmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şile, Tuzla, Ümraniye ve Üsküaz’ dır.

Kepenk Hizmetin bile Ilgi Edilmesi Gerekenler
İşletmenizin verdiği iş ve meslekletmenizin gestaltsına gereğince kepenk türleri bileğmeslekmektedir. Verilecek olan ayyaşif hizmetin bile saç kepenk, galvaniz kepenk, aldatmaüminyum kepenk vb. bölümün bile şef spesiyalist ekibimiz size en iyi ve ülkü olan kepenk sistemini sunacaktır.

Elektrik Döşemı Hizmetin bile Ilgi Edilmesi Gerekenler
Dargın havalarda mevcut ısıtma sistemlerinden yeteri denli ısınamadığımız durumlar da elektrikli aletler imda da yetişir. Yeni yöntem teknolojilere ehil elektrikli aletler evet da turfa tip elektrikli aletler, klima vb. ısıtıcılar devreye girer. Ancak bu cihazların hep elektrik enerjisi ile çaldatmaıştığı karınin elektrik döşemın da aşırı tahmil meydana gelir. Eviniz bile evet da iş yeriniz bile bulunan mevcut elektrik döşemı turfa, iktidarsız veya ölçün dışı kalıyorsa bu oylumlu bir risk medlulına gelmektedir. Olası bir elektrik birçokağı evet da aşırı yüklenme façaünden yangın çıkararak hayat ve varlık yitirilmesine sebebiyet verebilir. Bu üzere sebeplerden ötürü turfa, iktidarsız ve standartların dışında döşenmiş elektrik tesisatlarınızı kesinlikle standartlara iyi olarak yeniden döşetmelisiniz. Firmamız elektrik döşemı döşeme, yenileme, bakımı ve tamirın da tecrübeli personeli ile iş vermektedir.

Endüstri Tipi Soğutma Sistemleri Hizmetin bile Ilgi Edilmesi Gerekenler
Pastahane, börekçi, kasap, market, restaurant, büfeler ve morg buzdolabı-derin dondurucu-soğutucu aldatmaırken kısaca ticari yalnızçla kullanılacak ticari dolab aldatmaırken dikkat edilmesi müstelzim en önemli ilke buzdolabın da kullanılan motorun beygir gücüdür. Örneğin bir beygir gücünde motor takılması müstelzim büiki canlıkteki bir dolaba sakat beygir gücünde motor takılmışrsa dolabın performansı düşer (uzun sürede soğutur), ürünlerin hem lezzetini hem yapkaloriı bozar, elektrik sarfiyatını çoğşeşr. Bu nedenle işleyim dolapları aldatmaırken ilk dikkat edilecek husus beygir gücüdür. Buzdolabı aldatmaırken dikkat edilmesi müstelzim bir vesair nokta ise dolabın izolasyonunun ne derecede kaliteli gestaltldığıdır. çünkü kalitesiz yalıtım malzemesi kullanılan bir dolabı motoru, soğutma kapasitesine tam olarak muvasalat etmek karınin haddinden aşkın çaldatmaışır ve motor yanmasına vasıl arızalara maksat harisar. Yine buzdolabı aldatmaırken ögönen vermeniz müstelzim bir vesair nokta ise ticari buzdolabı termostatının sayısal olup olmadığıdır. Çünkü sayısal termostatlar motorun yıpranmasını engeller ve motorun aşkın ısınması kaynaklı arızaları üzere sıfıra indirir. Dolabın ıskaloriı kaybetmesini engeller. Sayısal termostatı sıfır kısaca manuel termostatlı buzdolapları günümüzün teknolojisinin gerisinde kalıktır. Firmamızla iletişime geçerek sizin kullanmaıza en iyi soğutma sisteminin hangisi olacağına hüküm verebilirsiniz.

Kendiliğinden Kepenk Nedir?
Kendiliğinden kepenk sistemlerimiz çaldatmaışma prensibi olarak sarmal sistemler ve üretim malzemesi olarak da aldatmaüminyum doğrama dolgulu veya çelik kepenk sistemleri olarak ayrımlılık göstermektedir. Umumi olarak kullanılan sistemleri aldatmaüminyum kepenk sistemleri olup daha değersiz ve her hâlde olması maksut yerlerde bile çelik kepenk sistemleri uygulanabilir. Sarmal tip kepenk sistemleri şahsen kumanda ile kontrol edilebilen, üstte ki sarma haznesin bile bulunan otomatik kepenk motoru ile dönme mesleklemi gerçekleştirerek çaldatmaışan ve bu prosedür esnasında ileri veya aptal sarma mesleklemleri yaparak kepengi harisan veya kapatan sistemlerdir. Kendiliğinden kepenk sistemleri aile ve ofis kullanımların da gözenek metres mesleklemlerin bile bile kullanılmaktadır. Bu şekilde kullanımlar da otomatik panjur sistemleri olarak adlandırılır. Monoblok panjur ve dıştan eğreti panjur sistemleri olarak ayrımlılık gösterir.

kepenk tamiri