MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yayını ve muhtelif dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı ağız ağıza karşıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta bakım veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi yürütüm marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden ilgili bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde bakım alabileceğiniz bir çok özellikte bulunan. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada yürütüm üzerinden neşriyat karşılayıcı yürütüm günlük yüzlerce saat dinlenerek makam didaründe İslamiyet’in elan hızlı teşhisnmasına delalet ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla kuruluşlarak insanlara ulaştırılması ihmal edilmiyor. Sizde yurt haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ilgili videolar yayınlar yaparak yurt haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söz ettiriyor. Eserin bu denli tesirli olduğu bilindiği dâhilin yürütüm ve öteki dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut seyretmek isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren yürütüm filhakika görülmeye bedel. İnternet sitesi ağız ağıza hareketli uyuma malik ve bir çok yabancı dilde bakım verdiği dâhilin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi daim geliştirilmekte ve kullanıma elan müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çhileışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde hileıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en düzgün şekilde temaşa edilmeye çhileışılmaktadır.

Ruz içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce kişioğlu hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en düzgün şekilde faydalanmaktadır. Zati yürütüm marketlerden bakmış olduğunız saat uygulamanın noktaının ve indirilme nicelikının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda erişmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması alanında filhakika anlı şanlı bir iş çıihtiyarp insanlara en düzgün şekilde bakım vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur