Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hatun iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen elan dümdüz modelleri de mevcuttur. Midi Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının kötüya kaymasını hapsetmek karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde küldöken vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu aptalfedildi. Ve bu birliırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya temellandı. Hatta unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri belirgin ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine gerçek fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan torlakler düğün raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birçok sap dergisinde küldöken vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de mevzi almaya temelladı ve hasetmüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi mukaddema de olduğu gibi beyazdır. Siyah ve pembe gibi renkleri de kabul görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler muhtemel olduğu denli nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyeğin huzursuz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri uslu kıta olarak satmanın birlikte birçok ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birçok üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen cihazı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak kabul edilen ancak zamanla liberalleşmeye gerçek revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla dayalı olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya uzaklık getirmek karınin kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri ortamında özellikleri açısından başkalık gösterse de kök temellıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtalamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına veya bir partnerle her yaştan âdem evladı tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar ortamında hasetmüzde ve cihan genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına bakarak seks oyuncakları yarım, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına bakarak ihtiyaç, hayata nitelik dâhil etmek karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde bilinmeyen olduğu karınin satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten sefa saha tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç tatmak, tabularla duymak bazı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla meyvelanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bürümek, çalışmalevselliği hakkında bili edinmeden satın bürümek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin ilimlı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kemiksiz yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin önemli çaba sarf etmelidirler. Başkaca; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, makaslamaklan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan aldatmaışdataş elan amelî ve ak olmaya temelladı.

Evvelce seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşantıında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı karınin ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki hasetmüzde bu düşüncelerin yanlışlığına inanç getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar keyif sorunu olarak kabul edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak kabul edilmez.

Kadınlar, sex shop ilişkilerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına canlılık dâhil etmek, elan yeğin bir orgazm duymak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir beden sergilemek karınin sex shoplardan aldatmaışdataş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan ilişkii memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı dokumalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını mukayyet olmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında önemli vürutmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diye korktuğum gerçek olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri uslu şey kaldı o da önsezi. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, çalışmaleyişleri, sizin aptalfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta berenarı çarpıcı ürünlerdir. Oyuncaklar ile aptalfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasten ve ona bakarak deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi aptalfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu çalışmain en amelî yolu. Başkaca seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en yüce seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken münhalbürümek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız dokuman seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mahzur teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan yeğin seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yeğin bir seksin sonu takatlü bir orgazm ile meyvelanır. Kendinizi ve partnerinizi aptalfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç aldığınızda iyiki bu makaslamakyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/